Start

|

O nas | Oferta | Cennik | Galeria | Kontakt
 
Misją NAC jest świadczenie wysokiej jakości motoryzacyjnych usług serwisowych, satysfakcjonujących naszych Klientów i owocujących wieloletnią, partnerską współpracą.
 
Nippon Auto Center, w skrócie NAC, działa od 1992 roku. Firmę założyli koledzy - Andrzej Klimek i Krzysztof Rozbicki, motoryzacja to nasza życiowa pasja. Od samego początku specjalizujemy się w serwisowaniu samochodów japońskich. 
 
Dwudziestoletni okres funkcjonowania na wymagającym rynku Trójmiasta, to świadectwo wysokiego poziomu świadczonych przez NAC usług i dowód zaufania, jakim obdarzyli nas Klienci. NAC należy do ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych Perfect Service. Ambicją sieci jest, jak wskazuje nazwa, perfekcyjna obsługa klienta, czyli dostarczanie usług i części wysokiej jakości. 
 
W zakresie dostawy części zamiennych współpracujemy z największymi hurtowniami i dystrybutorami części do samochodów osobowych i dostawczych. Zapewnia to nam błyskawiczny dostęp do sprawdzonych, bezpiecznych podzespołów i materiałów.

 

NAC Nippon Auto Center
Serwis Samochodow Japonskich
ul. Schuberta 2a
80-171 Gdansk
tel. 58 302 68 01

Krzysztof Rozbicki
kom.501158665
krozbi@wp.pl
Andrzej Klimek
501158664
klimek@nac24.pl

Czynne:
pon - pt 7.00 - 20.00

 Informujemy, ďż˝e strona korzysta z plikďż˝w cookies - zapoznaj siďż˝ z politykďż˝ prywatnoďż˝ci
 Budowa stron internetowych i aktualizacja stron www: www.intermicro.com & projektowanie logo folderďż˝w i ulotek www.myvisions.pl

stat4u